Rekomendacje

 

 

 

Współpraca z Klaudią to czysta przyjemność : ) Dla tej dziewczyny nic nie jest problemem - przyjechała do nas w drugi koniec kraju! Do tego okazała się przesympatyczną, uśmiechniętą osobą i przez cały czas widać w niej było ogromną pasję do tego co robi. Zdjęcia otrzymaliśmy zapakowane w przepiękny sposób, a gdy zaczęliśmy je oglądać nie mogliśmy wyjść z podziwu : ) Zdjęcia mają piękny, romantyczny i sielski klimat, a fotoksiążka jest wspaniałą pamiątką, za którą jesteśmy ogromnie wdzięczni. Dlatego też Klaudię polecamy, bo wiemy że na pewno nikogo nie zawiedzie. Klaudia po prostu spełnia marzenia : )

Aneta i Zbyszek

 

Dziękujemy Klaudii za wspaniałe zdjęcia ślubne wykonane w lipcu 2015 roku. Zależało nam na naturalnych ujęciach, nie 'przephotoshopowanych'. Do tej pory zgłaszają się do nas nieznajome osoby z pytaniem, kto jest ich autorem. Klaudia jest niezwykle zdolną osobą, ciepłą i pełną pasji. Współpraca to czysta przyjemność. Nasze zdjęcia stanowią prawdziwą pamiątkę dla nas, za co jeszcze raz dziękujemy. Polecamy gorąco i życzymy każdemu takiego fotografa!

Anita i Michał

Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy zdjęcia Klaudii, od razu wiedzieliśmy, że tylko Ona będzie towarzyszyła nam podczas naszych zaślubin. To była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy. Zdjęcia, które otrzymaliśmy w 100% odzwierciedliły nasze uczucia i emocje z tamtego cudownego dnia. Są magiczne, romantyczne, przepiękne. A do tego wszystkiego Klaudia to cudowna, uśmiechnięta i pełna ciepła osoba, z która fantastycznie się współpracuje! : )

Kasia i Krzysiek

Profesjonalistka z głową pełną pomysłów z których powstają magiczne zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Klaudią : )

Kasia i Sławek

Zdjęcia Klaudii sprawiają, że nasze wianki ślubne nie tylko chce się nosić, ale wręcz chce się je schrupać wraz z modelkami. Wyczucie koloru, nastrój i ten niepowtarzalny klimat za każdym razem sprawiają, że chcielibyśmy by Lublin był miasteczkiem pod Szczecinem. Polecamy!

Magda Majsiej - Projektantka, www.ptaszarnia.eu